Newsletter
D-Link media konverter DMC-300SC/E
D-Link media konverter 10/100Mbps/100BaseFX (SC) Multimode, Half-/Full-Duplex.D-
SKU: 3176
Proizvođač : D-Link
745,43 kn
828,26 kn
D-Link  media  konverter  10/100Mbps/100BaseFX  (SC)  Multimode,  Half-/Full-Duplex.D-Link  media  konverteri  mogu  se  koristiti  samostalno  uz  vanjski  naponski  adapter  ili  se  smještaju  u  kučište  za  prihvat  16  media  konvertera.  Prije  umetanja  u  kučište  vade  se  iz  svog  metalnog  kučišta  i  kao  kartica  umeću  u  šasiju  DMC-1000.  Kao  opcije  za  šasiju  nudi  se  redundantno  napajanje  i  modul  za  SNMP  nadzor.
Specifikacije proizvoda
Ulazni priključak 10/100BaseT
Izlazni priključak 100BaseFX (multimode)
Ulazni konektor RJ45
Izlazni konektor SC
Maksimalna udaljenost [km] 2
Ostalo AC adapter uključen, moguća ugradnja u 16-slotno kućište DMC-1000
Tagovi proizvoda