Sortiraj po: Prikaz:
Novosti

Mrežna oprema

Raspon cijena:
63,00 Kn 27.788,00 Kn
Tip :

NET RT AS RT-AX82U

1.559,53 Kn
1.732,81 Kn

NET RT AS RT-AX58U

1.123,59 Kn
1.248,44 Kn

PCI bežični adapter Asus PCE-N15

117,97 Kn
131,08 Kn

HPE Aruba Instant On AP17 (RW) Access Point

1.977,22 Kn
2.196,91 Kn

HPE Aruba Instant On AP15 (RW) Access Point

1.572,20 Kn
1.746,89 Kn

HPE Aruba Instant On AP12 (RW) Access Point

1.107,66 Kn
1.230,74 Kn

HPE Aruba Instant On AP11D (RW) Access Point

1.159,02 Kn
1.287,80 Kn

HPE Aruba Instant On AP11 (RW) 2x2 11ac Wave2 Indoor Access Point

756,34 Kn
840,38 Kn

SWITCH DOD Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR

8.723,56 Kn
9.692,85 Kn

SWITCH DOD ARUBA 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver J4858D

798,36 Kn
887,06 Kn

D-Link bežični N300 4G LTE Router DWR-920/E

731,00 Kn
812,22 Kn

Wireless router Asus RT-AC57U_v3

401,07 Kn
445,64 Kn

Wireless router Asus RT-AX55

659,53 Kn
732,81 Kn

Wireless router Asus RT-AX92U (2-PK)

2.529,84 Kn
2.810,94 Kn

Wireless router Asus RT-AX92U

1.475,72 Kn
1.639,69 Kn

Wireless router Asus RT-AC59U V2

589,83 Kn
655,36 Kn

Wireless router Asus RT-AC2400

860,62 Kn
956,25 Kn

Wireless router Asus RT-N19

231,19 Kn
256,88 Kn

Wireless router Asus RT-AC52U B1

241,88 Kn
268,75 Kn

D-Link switch smart DGS-1100-24V2

990,38 Kn
1.100,42 Kn

D-Link MESH Wi-Fi sistem, COVR-1103/E pakiranje 3kom

1.248,69 Kn
1.387,44 Kn