Sortiraj po: Prikaz:
Novosti

Media konverteri

Raspon cijena:
976,00 Kn 11.714,00 Kn

SWITCH DOD Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF XCVR

10.542,04 Kn
11.713,38 Kn

SWITCH DOD ARUBA 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver J4858D

961,76 Kn
1.068,62 Kn

D-Link media konverter DMC-810SC/E

3.617,21 Kn
4.019,12 Kn

D-Link media konverter DMC-700SC/E

1.723,06 Kn
1.914,51 Kn

D-Link napajanje za media konvertere DMC-1001

1.898,60 Kn
2.109,55 Kn

D-Link kučište za media konvertere DMC-1000

4.134,92 Kn
4.594,35 Kn

D-Link media konverter DMC-300SC/E

878,75 Kn
976,39 Kn